R-FACE

JEDINEČNÉ INTENZÍVNE OŠETRENIE PLETI

  • Štvorkrokové ošetrenie pleti
  • Jedinečné intenzívne neinvazívne ošetrenie pleti
  • Kombinácia najúčinejších ošetrení
  • Pre ženy aj mužov, pre všetky vekové kategórie
  • Maximálne zlepšenie kvality pleti

Toto unikátne moderné ošetrenie pleti predstavuje to najlešie čo môžte na trhu neinvazívnych etetických ošetrení na svete nájsť. Toto ošetrenie spája hĺbkové čistenie pleti hydrobráziou v spojení s oxygenoterapiou so zapravením aktívej emulzie , rádiofrekenciou s biostimulačným laserom a ultrazvukovým zapravením séra obsahujúceho kyselinu hyalurónovú, aminokysleiny, peptidy vitamíny a iné látky podľa individuálnej potreby klienta. Výsledkom ošetrenia prístrojom R-Care Expert je rozžiarená, svieža, hydratovaná a celkovo omladená pleť. Bonusom je aj zjednotenie tónu pleti.

Žiadne vpichy! Žiadna rekonvalescencia!

4 fázy ošetrenia:

  1. Dokonalé čistenie pleti hydrobráziou /Hydrafacial technology/ s pomocou voliteľného séra podľa potreby klienta / sérum na senzitívnu, dehydrovanú, aknóznu či mastnú pokožku/. Odstraňuje odmreté bunky a toxíny z pokožky.
  2. Oxygenoterapia so spravovaním špeciálnej emulzie a aktívnych peniacich tabliet, ktoré sa vyberajú podľa stavu pleti klienta. Tabletami Meobright s bieliacim účinkom dokáže prístroj T-Face Care výrazne redukovať nežiaduce pigmentácie, slnečné či starecké škvrny a zjednotiť tón pleti spolu s redukciou pórov a hydratáciou. Tabletami Meorejuve s regeneračným účinkom dochádza k výžive, omladeniu a zjemneniu pleti spolu s redukciou pórov a vyhladeniu jemných vrások, hydratácii pleti. Hlavné látky obsiahnuté v týchto aktívnych tabletách sú kyselina kojová, kysleina azelaová, peptidy.
  3. Využitie špeciálnej quadropolárnej rádiofrekvencie pre hĺbkové prehriatie pleti spojené s obnovou tvorby kolagénu a elastínu. Týmto ošetrením dosiahneme okamžitý prirodzený efekt vypnutej pleti.
  4. Poslednou fázou ošetrenia je ultrazvukové zapravenie výživového séra, vitamínov, kyseliny hyalurónovej a ďalších látok posilňujúcich pleť, ktoré spôsobujú trvalý efekt ošetrenia. Séra sú špeciálne prispôsobené každému klientovi na mieru pre rejuvenačný, omladzovací, bieliaci či hydratačný efekt.

Toto ošetrenie sa dá kombinovať s inými invazívanmi aj neinvazívnymi ošetreniami pleti.